Drogi Użytkowniku, niniejszym informujemy Cię, że przetwarzamy Twoje dane osobowe. Zanim zaczniesz korzystać z naszej strony, zapoznaj się proszę z poniższymi informacjami. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień plików cookie znajdziesz w naszej polityce prywatnśsci.

close

Koszyk

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

ebiuletyn rabat do 50 %

Regulamin sklepu

§ 1 Informacjeogólne

 1. Sklep internetowy Reprodukcje.org, REGON 160179265, wpisany do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta Miasta Opola pod numerem ewidencyjnym 38243, prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem Internetu na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie.

 2. Przed złożeniem zamówienia w serwisie Reprodukcje.org należy uważnie przeczytać poniższy Regulamin. Składając zamówienie klient potwierdza bowiem, że zapoznał się z treścią Regulaminu, akceptuje jego postanowienia i zobowiązuje się do ich przestrzegania.

 

§ 2 Składanie zamówienia

 1. Klient oznacz osobę fizyczną, firmę/instytucję, która wypełniła formularz zamówienia.

 2. Oprócz akceptacji niniejszych ogólnych warunków handlowych rejestracja nie jest powiązana z żadnymi innymi zobowiązaniami.

 3. Ilość produktów oferowanych w Sklepie jest zmienna, wszystkie są wykonywane na indywidualne zamówienie klienta.

 4. Warunkiem dokonania zamówienia w Sklepie jest wypełnienie formularza zamówienia oraz akceptacja zawartych w nim warunków i kosztów dostawy.

 5. Klient zobowiązuje się do podania w formularzu zamówienia pełnych oraz zgodnych z prawdą danych. W przypadku podania fałszywych danych, klient ponosi odpowiedzialność za wynikłe z tego faktu szkody. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówień nie będą rozpatrywane i realizowane.

 6. W razie wątpliwości zamówienie od nowego klienta będzie potwierdzane drogą e-mail lub telefoniczną.

 7. Poprzez złożenie zamówienia klient wyraża zgodę na wykorzystywanie danych osobowych podanych w formularzu zamówienia w stopniu niezbędnym do realizacji zamówienia. Każdy klient ma zagwarantowane prawo do wglądu oraz poprawiania swoich danych osobowych, może się także zwrócić z prośbą o skreślenie go z listy klientów. Sklep zobowiązuje się nie udostępniać żadnych danych osobowych swoich klientów, zarówno danych adresowych, jak i adresów e-mail, w celach niezwiązanych z realizacją zamówień.

 

§ 3 Zawarcie umowy

 1. Zamieszczone na stronach sklepu ceny oraz produkty nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, ma jedynie charakter informacyjny i zaprasza klienta do przedstawienia oferty kupna. Oferty kupna można składać poprzez przygotowany przez Reprodukcje.org internetowy formularz zamówień dostępny online.

 2. Oferowane produkty wytwarzane są na podstawie indywidualnie konfigurowanych przez klienta zamówień i/lub w razie potrzeby oraz na wyraźne życzenie klienta poddawane są korekcie zgodnie z jego wskazówkami, o ile zakres żądanych poprawek nie będzie wykraczał poza przedmiot opisany w pierwotnym zamówieniu.

 3. Zamawiając produkt klient nie otrzymuje oryginalnego obrazu namalowanego przez artystę, a jedynie zgodną z motywem kopię przygotowaną na wybranym medium i według wybranej techniki. Oferowane produkty są po otrzymaniu potwierdzenia płatności drukowane indywidualnie według zamówień klienta i/lub w razie potrzeby – na życzenie klienta - poddawane korekcie zgodnie z jego wskazówkami, o ile zakres żądanych poprawek nie będzie wykraczał poza przedmiot opisany w pierwotnym zamówieniu.

 4. Zamówienia składane przez klienta przyjmowane są wyłącznie z uwzględnieniem aktualnie obowiązujących warunków i cen - wiążąca jest cena obowiązująca w chwili przekazania zamówienia przez klienta.

 5. Każdy klient otrzyma rachunek wraz z zakupionym towarem.

 6. Oferta jest dostępna wyłącznie w określonym czasie i określonej ilości. W przypadku, gdy limit oferty lub termin ważności został przekroczony, nie można rościć sobie prawa do dostawy.

 7. Każdy zamówiony produkt jest konfigurowany przez klienta według jego życzeń. W tym celu można zapoznać się z wszystkimi możliwościami konfiguracji.

 8. Klient powinien wziąć pod uwagę ostateczną cenę całkowitą. Wszystkie ceny oferowanych produktów podane na stronie internetowej są zawsze cenami brutto i uwzględniają wynagrodzenie za korzystanie z praw autorskich wykorzystanych podczas konfiguracji zdjęć bądź grafik. Ceny tych oferowanych produktów nie uwzględniają kosztów wysyłki.

 9. Dane dotyczące zamówienia udostępniane są klientowi w potwierdzeniu otrzymanym drogą elektroniczną.

 10. Realizacja zamówienia następuje po zaksięgowaniu wpłaty pełnej kwoty zamówienia na rachunku bankowym Sprzedającego.

 11. W przypadku nie uregulowania płatności w terminie dłuższym niż 14 dni od złożenia zamówienia może ono zostać anulowane w systemie zamówień.

 

§ 4 Płatność

 1. Płatności za towary można dokonywać w formie przedpłaty (płatność przelewem) na podany numer konta.

 2. Płatność za pobraniem (gotówka przy odbiorze)

Wybierając ten sposób płatności, za przesyłkę zapłacisz kurierowi w momencie odbioru przesyłki.

 1. Płatność czekiem lub gotówką nie jest możliwa.

 

§ 5 Dostawa

 1. Towar jest dostarczany wyłącznie do wyczerpania zapasów. W przypadku, gdy dostarczenie produktu lub grupy produktów nie jest możliwe sprzedający zobowiązuje się do natychmiastowego powiadomienia o tym fakcie swoich klientów oraz zwrócić wartość towaru o ile klient już za nie zapłacił.

 2. Przewidywany czas zrealizowania zamówienia wynosi od 2 do 7 dni roboczych, który rozpoczyna się w momencie otrzymania pełnej zapłaty za towar. Niektóre zlecenia mogą zostać wysłane indywidualnie, w szczególności te przekraczające rozmiarem typowe przesyłki kurierskie.

 3. Dostawa następuje zgodnie z podanymi w zamówieniu internetowym kosztami zamówienia oraz kosztami przesyłki. W przypadku, gdy klient życzy sobie specjalnego rodzaju przesyłki, z którym związane są wyższe koszty przesyłki, zobowiązuje się on do poniesienia dodatkowych kosztów.

 4. Koszty przesyłki obliczane są automatycznie przez system i są zależne od rozmiarów produktów i ich wagi.

 5. Dostawa zamówionych towarów poza granice Polski musi być osobno omówiona ze sprzedającym.

 6. Osobisty odbiór towarów nie jest możliwy.

 

§ 6 Szkody powstałe w trakcie transportu

 1. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia przesyłkę należy otworzyć w obecności kuriera. W razie stwierdzenie uszkodzenia zakupionego produktu powinno się sporządzić protokół szkody, przyśpieszy to proces reklamacyjny. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest pomocne przy uwzględnieniu ewentualnych roszczeń zamawiającego z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie.

 

§ 7 Ograniczenie odpowiedzialności

 1. Mając na uwadze obecny stan techniki nie możemy zapewnić bezbłędnej oraz stale dostępnej komunikacji drogą internetową. Nie ponosimy odpowiedzialności za stały dostęp do naszego systemu online, jak również za błędy techniczne oraz elektroniczne powstałe w trakcie dokonywanych zakupów, na które nie mamy wpływu, a w szczególności za odwlekające się opracowywanie lub przyjmowanie zleceń.

 2. Reprodukcje.org udostępnia na swoich stronach internetowych linki do innych stron znajdujących się w sieci. Nie ma wpływu na wygląd oraz zawartość tych stron. Dlatego też oświadczamy, że nie traktuje tych stron, do których linki podano na www.reprodukcje.org jako swoją własność. Oświadczenie to dotyczy wszystkich pokazanych linków oraz ich zawartości.

 

§ 8 Prawo do odstąpienia od warunków umowy

 1. Klient ma prawo do odstąpienia od ustaleń umowy w przeciągu 14 dni od otrzymania towaru w formie pisemnej (mail: reprodukcje{@}reprodukcje.org). W przypadku podjęcia decyzji o odstąpieniu od umowy, klient powinien odesłać towar należycie zapakowany w terminie 14 dni od jego otrzymania do sklepu. Zwroty dopuszczalne są tylko w przypadku towaru nieuszkodzonego.

 Wyjątki:
  Możliwość odstąpienia nie istnieje w przypadku towarów, które zostały przygotowane i zrealizowane na specjalne zamówienie klienta (w tym obrazy, plakaty, naklejki i inne produkty wykonane z galerii zdjęć reprodukcje.org.)

 

 1. Wniosek odstąpieniaod warunkówumowynależy skierować na e-mail:reprodukcje{@}reprodukcje.org

 

§ 9 Reklamacje

 1. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych zamawiający po wcześniejszym kontakcie ze sprzedającym powinien odesłać wadliwy produkt na adres sklepu reprodukcje.org. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

 2. Do reklamowanego towaru należy dołączyć dokument zakupu oraz dokładny opis wady.

 3. Reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez sklep przesyłki z reklamowanym produktem.

 4. W przypadku uzasadnionej reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania towaru), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.

 5. Zwracany towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w dobrze zabezpieczonym, nieuszkodzonym opakowaniu, z kompletną jego zawartością, a sam produkt oraz akcesoria będą nieuszkodzone.

 

§ 10 Dane osobowe

 1. Realizujemy politykę ochrony danych osobowych przewidzianą w rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

 2. Dane osobowe zbierane i przetwarzane są na zasadach określonych w „Polityce prywatności” stanowiącej załącznik do niniejszego regulaminu. Jest ona dostępna pod adresem http://reprodukcje.org/content/8-polityka-prywatnosci

 

§ 11 Prawa autorskie

 1. Sprzedawane przez reprodukcje.org produkty objęte są na całym świecie prawami autorskimi. Klient lub osoby trzecie nie jest upoważniony do produkcji, rozpowszechniania lub powielania produktów reprodukcje.org.

 2. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym paragrafie zastosowanie mają przepisy Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r „O prawie autorskim i prawach pokrewnych” (DZ.U. z 2006 r. Nr 90 poz 631 z późn. zm.).